Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Julia Hermaniuk

Mistrzynie#krakowiankiWażne jest to, żeby się nie poddawać. Chwilami będzie ciężko, ale satysfakcja z wygranych będzie warta każdego wylanego potu.

Julia reprezentuje Klub Sportowy SMS Sparta Kraków. Siatkówkę trenuje od 6 lat i rozegrała już ok. 250 meczów. Jej klubowa drużyna gromadzi utalentowane siatkarki z różnych stron Polski, które wspólnie grają, trenują i się uczą. Razem zdobyły 3 miejsce w finale Mistrzostw Małopolski Kadetek w piłce plażowej, wicemistrzostwo Małopolski w kategorii „4”, 1 miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Katarzyny Mróz w siatkówce dziewcząt, 1 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży, a także awansowały do finału Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej.

Klub Sportowy SMS Sparta Kraków powstał w 2012 r. przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie. Jego misją jest stworzenie takich warunków treningów dla młodzieży, by wyszkolić przyszłych mistrzów siatkówki. Drużyna Julii ma treningi w każdym dniu tygodnia, a w weekendy rozgrywa mecze ligowe. Każda zawodniczka ciężko pracuje na wspólny sukces. Ich siłą i motywacją są marzenia i cele. W trudnych momentach wyobrażają sobie swoją drużynę w kadrze Polski zdobywającą medale – to daje siłę, by walczyć dalej i sięgać po więcej.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Wiktor Hunek
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2022-09-05
Data aktualizacji: 2022-09-06
Powrót