Rezerwacja sal MCD Zabłocie 20.22 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rezerwacja sal MCD Zabłocie 20.22

W ramach swej działalności w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 przy ul. Zabłocie 22, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa nieodpłatnie udostępnia pomieszczenia instytucjom realizującym zadania pożytku publicznego, organizacjom pozarządowym, grupom nieformalnym i inicjatywom społecznym.

Zdjęcie sali konferencyjnej ze stołem i krzesłami
Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia

Lokalizacja dysponuje pomieszczeniem nr 9 (open space wyposażonym w rzutnik multimedialny wraz z laptopem oraz dostępem do sieci Internet) oraz dwoma mniejszymi pomieszczeniami nr 10 i 11.

Pomieszczenia mogą być wykorzystywane wyłącznie w ramach nieodpłatnej działalności statutowej, w tym: prowadzenie szkoleń, zebrań, konferencji, warsztatów i innych, na realizację projektów niekomercyjnych, służących krakowskim NGOs oraz mieszkankom i mieszkańcom Krakowa.

Podmioty zainteresowane jednorazowym lub cyklicznym korzystaniem z pomieszczeń proszone są o zapoznanie się z regulaminem udostępniania pomieszczeń i harmonogramem dostępności pomieszczeń, który znajduje się w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia (ulica Jana Dekerta 24, 30–703 Kraków) lub pod adresem dialoguj@um.krakow.pl i dokonania wstępnej rezerwacji pomieszczenia poprzez wypełnienie „Formularza rezerwacji pomieszczeń”.

Pliki do pobrania:

  • Regulamin udostępniania pomieszczeń przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w siedzibie Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 (budynek b): plik word; plik PDF
  • Formularz rezerwacji pomieszczeń: plik word; plik PDF
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2020-10-29
Data aktualizacji: 2023-09-01
Powrót