III etap konsultacji społecznych dotyczących realizacji zwycięskiego projektu z budżetu obywatelskiego “Tak dla Parku przy Karmelickiej”

W ramach kolejnego etapu konsultacji społecznych dotyczących realizacji zwycięskiego projektu z budżetu obywatelskiego “Tak dla Parku przy Karmelickiej”, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa do składania uwag do wstępnej  koncepcji zagospodarowania parku przy ul. Karmelickiej, która została zaprezentowana podczas warsztatów on-line, przeprowadzonych 30 listopada 2020 r.

Uwagi można przekazywać za pomocą formularza konsultacyjnego dostępnego TUTAJ w terminie do 14 grudnia 2020 r.

Formularze można przekazywać w następujący sposób: Tak dla parku przy Karmelickiej - konsultacje społeczne

  • przesyłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@um.krakow.pl
  • wysyłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, ulica Dekerta 24, 30-703 Kraków z dopiskiem: „Konsultacje -park przy Karmelickiej”
  • przesyłać przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje – Park przy Karmelickiej”.

Pliki do pobrania:

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji można znaleźć TUTAJ.

One Comment

  1. Jerzy Lisowski

    Podobają mi się ogrody Niebieski, Żółty i Biały oraz łąka kwietna (tak jak są przedstawiane na obrazkach) w projekcie AK Gajdy, ale uważam, że jest za dużo betonu w innych częściach parku – zwłaszcza na placu przed pawilonem. Przydałoby się tam więcej drzew/zieleni. Jest za dużo betonu w Krakowie, co, moim zdaniem, jest raczej zjawiskiem negatywnym, między innymi dlatego że przyczynia się do nagrzewania Krakowa w lecie. Natomiast drzewa dają cień, są estetyczne i wchłaniają CO2, co przeciwdziała globalnemu ociepleniu.
    Dlaczego ten projekt nie może być bliższy wygrywającej koncepcji Budżetu Obywatelskiego?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.