Dobre praktyki i ciekawe publikacje

1. Jak dialoguje Kraków?  Przewodnik po dialogu społecznym.

 

2. Wspólnie urządzaMY MIASTO. Praktyczny poradnik.

 

 
 3. DIALOG OBYWATELSKI (1) w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  
 4. DIALOG OBYWATELSKI (2) w Krakowie. Formy i współdziałanie z organizacjami pozarządowymi. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  
 5. DIALOG OBYWATELSKI (3) w Krakowie. Reprezentacje medialne. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  
6. DIALOG OBYWATELSKI (4) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  
7. ABC Budżetu Obywatelskiego 2018
 8. DIALOG OBYWATELSKI (5) w Krakowie. Perspektywa dziennikarzy i kreatorów opinii. Niniejsza publikacja jest piątym opracowaniem podsumowującym wyniki badań Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego. Pod tą nazwą kryje się projekt badawczo-dydaktyczny realizowany przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ (IDMiKS UJ) oraz Instytut Spraw Publicznych UJ (ISP UJ), w porozumieniu z Gminą Miejską Kraków – Biurem Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych (MOWIS) Urzędu Miasta Krakowa.  
 9. DIALOG OBYWATELSKI (6) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego – Kontynuacja. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

10. KONSULTACJE SPOŁECZNE W KRAKOWIE. KROK PO KROKU.
11. INICJATYWA LOKALNA – informator