Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

„Program Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2021 z organizacjami pozarządowymi” - raport

Komunikat archiwalny 2020-11-16

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK opublikował raport z konsultacji społecznych dotyczących „Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2021 z organizacjami pozarządowymi”.

Park przy Karmelickiej - webinarium

Komunikat archiwalny 2020-11-16

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zaprasza mieszkańców do udziału w warsztatach online pn. Park przy Karmelickiej. Podczas warsztatów projektowych zostanie zaprezentowana wstępna koncepcja parku. Celem warsztatów będzie jej szczegółowe omówienie, jak również zebranie ewentualnych uwag do opracowania finalnego projektu “Parku przy Karmelickiej”.

“Morelowa” – ponowne wyłożenie części planu

Komunikat archiwalny 2020-11-13

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 13 listopada 2020 r. o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu części projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru “Morelowa” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i niezbędną dokumentacją.

Szkolenia e-learning tylko do 30 listopada

Komunikat archiwalny 2020-11-13

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, Referat ds. Dialogu i Partycypacji informuje, że do 30 listopada 2020 r. na stronie www.dialoguj.pl można skorzystać ze szkoleń e-learningowych:

Zgłoś projekt do programu rewitalizacji

Komunikat archiwalny 2020-11-10

Stare Miasto-Kazimierz, Stare Podgórze-Zabłocie, „stara” Nowa Huta – jeśli chcesz mieć wpływ na to co dzieje się w tych trzech krakowskich podobszarach rewitalizacji, zgłoś swoją inicjatywę w ramach  trwającego do 3 grudnia naboru projektów rewitalizacyjnych do Miejskiego Programu Rewitalizacji Krakowa (MPRK).

Przyszłość Wesołej – niebawem konsultacje społeczne

Komunikat archiwalny 2020-11-10

26 listopada rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące planu zagospodarowania i użytkowania obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”. Będą one podzielone na dwa etapy.  

XIV edycja akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”

Komunikat archiwalny 2020-11-10

Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa ogłasza nabór wniosków w ramach XIV edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”. Celem akcji jest wsparcie organizacji pozarządowych. Wnioski należy składać w terminie od 3 do 13 listopada 2020 r.

Obszar „Wesoła – rejon ulicy Kopernika” – konsultacje społeczne

Komunikat archiwalny 2020-11-09

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających od 26 listopada 2020 r. do 19 lutego 2021 r. konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”.

Dyskusja publiczna - online w ramach planowania przestrzennego

Komunikat archiwalny 2020-11-05

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacja epidemiczną oraz ograniczeniami związanymi z objęciem Miasta Krakowa strefą czerwoną, Urząd Miasta Krakowa udostępnia możliwość uczestnictwa w dyskusji publicznej online w czasie rzeczywistym za pomocą platformy Webex Meeting.

Budowa Centrum Muzyki w Krakowie

Komunikat archiwalny 2020-11-02

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budowy Centrum Muzyki. Konsultacje trwają  w okresie od 2 listopada 2020 r. do 29 stycznia 2021 r.

Znajdź