Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Napis na zielonym tle: Konsultacje Społeczne rozbudowa Słońskiego do Ćwikłowej wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji ZRID

Rozbudowa ul. Słońskiego do ul. Ćwikłowej – raport z konsultacji

2022-08-09

Zarząd Dróg Miasta Krakowa  opublikował raport z konsultacji społecznych dotyczących „Rozbudowy ul. Słońskiego do ul. Ćwikłowej”.

Kolorowe kwiaty w lewym rogu na niebieskim tle

Piknik rodzinny "Święto kwiatów i ziół" - inicjatywa lokalna

2022-08-05

Sierpień to okres wakacji, ale także czas zbiorów i radości z wyhodowanych plonów natury! Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Łuczanowic wraz z mieszkańcami (osiedla należącego do Nowej Huty, w obrębie którego swoją siedzibę ma nasz Klub Aneks) jak co roku, postanowili hucznie i niezwykle barwnie uczcić ten czas. Cóż to będzie za piknik!

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru

Balice II – ponowne wyłożenie planu

2022-08-05

Ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Balice II" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i niezbędną dokumentacją.

granice planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Ruszcza - Północ

Ruszcza - Północ – wyłożenie projektu planu

2022-08-05

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Ruszcza - Północ" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i niezbędną dokumentacją.

Tekst na grafice: Weź udział w konsultacjach społecznych w sprawie zmian w uchwale antysmogowej dla Małopolski masz czas do 23 sierpnia! 
Powiedz NIE kopciuchom!

Kraków przeciwny zmianom w uchwale antysmogowej

2022-08-05

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o przekazaniu do konsultacji społecznych projektu uchwały o przesunięciu terminu trwania okresu przejściowego dla konieczności modernizacji kotłów bezklasowych, tzw. kopciuchów, na terenie Małopolski. Miasto Kraków konsekwentnie podtrzymuje stanowisko, że obowiązująca aktualnie uchwała antysmogowa dla Krakowa i Małopolski musi pozostać bez zmian.

Fotografia z drona terenu Białych Mórz w Krakowie

Prezydent zdecydował – będą konsultacje w sprawie Białych Mórz

2022-07-29

Z inicjatywy prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego odbędą się konsultacje społeczne dotyczące przyszłości Białych Mórz. Rozpoczną się we wrześniu, a zakończą w listopadzie. Blisko 35-hektarowy poprzemysłowy teren będzie – zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców – wielkim miejskim zielonym terenem z elementami parku i infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

Z prawej strony na niebieskim tle: Zagospodarowanie i funkcje budynku pawilonu „Jordanówka” na terenie Parku Jordana przy Al. 3 Maja 11 - raport z konsultacji społecznych. Zdjęcie budynku z lewej.

Zagospodarowanie i funkcje budynku pawilonu „Jordanówka” na terenie Parku Jordana przy Al. 3 Maja 11 - raport z konsultacji społecznych

2022-07-26

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej opublikował raport z konsultacji społecznych dot. Zagospodarowania i funkcji budynku pawilonu „Jordanówka” na terenie Parku Jordana przy Al. 3 Maja 11.

Raport z konsultacji Budowy połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką -  obrazek wyróżniający dla artykułu.

Budowa połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką – raport z konsultacji

2022-07-26

W dniach 29 marca-29 kwietnia 2022 roku odbyły się przeprowadzone przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa konsultacje społeczne zadania pn. „Budowa połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką – koncepcja”.

Granice obszaru objętego planem - ul. Piastowska

"Piastowska II" - ponowne wyłożeniu projektu planu

2022-07-25

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA z dnia 22 lipca 2022 r. o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu części projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Piastowska II" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i niezbędną dokumentacją.

Znajdź