Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Ponowne konsultacje społeczne dotyczące zmian w Statucie Rady Krakowskich Seniorów

Ponowne konsultacje społeczne dotyczące zmian w Statucie Rady Krakowskich Seniorów

2023-12-01

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa oraz zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w trwających od 1 grudnia do 22 grudnia 2023 r. konsultacjach społecznych dotyczących zmian w Statucie Rady Krakowskich Seniorów.

W Krakowie spotykają się animatorzy miejsc otwartych z całej Polski

2023-11-30

Ponad 150 przedstawicieli organizacji pozarządowych i urzędników z całej Polski uczestniczy w dniach 29-30 listopada w krakowskim Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 na 7. w Ogólnopolskiej Konferencji "MIEJSCA OTWARTE. Rozmowy o przestrzeniach spotkań sąsiedzkich". Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Miejsca Otwarte na zmianę". Uczestnicy i uczestniczki rozmawiają o wyzwaniach i trendach, które stają przed społecznościami i sąsiadami, animatorami i organizacjami prowadzącymi miejsca otwarte oraz samorządami, które kreują warunki ich działania.

Po lewej rysunek Bramy Floriańskiej z napisem Rada Krakowskich Seniorów; po prawej tekst z zaproszeniem do udziału w konsultacjach Aktualizacji Statutu Rady Krakowskich Seniorów

Ponowne konsultacje społeczne dotyczące zmian w Statucie Rady Krakowskich Seniorów

2023-11-24

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców i mieszkanki Krakowa oraz zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w ponownych konsultacjach społecznych dotyczących zmian w Statucie Rady Krakowskich Seniorów.

Napis na zielonkawym tle: Solidarność w działaniu! Edukacja, aktywizm, współpraca
Nowy program wzmacniająco-sieciujący dla aktywistów/tek i nauczycieli/ek

Rekrutacja do programu "Solidarność w działaniu!”

2023-11-23

Fundacja Humanity In Action Polska zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie dla NGO, aktywistów/-ek i nauczycieli/-ek "Solidarność w działaniu!”.

Rysunek przedstawiający kamienice w Nowej Hucie z lat pięćdziesiątych XX wieku

Raport z konsultacji dot. nowelizacji uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie utworzenia parku kulturowego Kulturowy Nowa Huta

2023-11-21

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa opublikował raport z konsultacji społecznych dotyczących nowelizacji uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie utworzenia parku kulturowego pod nazwą „Park Kulturowy Nowa Huta”, podjętej przez Radę Miasta w dniu 20 listopada 2019 r.

Rysunek kropli wody na niebieskim tle i napis: Konsultacje dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Kraków i Kraków-Sidzina

Raporty z konsultacji dotyczących projektów uchwał zmieniających uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Kraków oraz w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Kraków – Sidzina

2023-11-20

Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu Urzędu Miasta Krakowa opublikował raporty z konsultacji społecznych dotyczących projektów uchwał zmieniających uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Kraków oraz w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Kraków – Sidzina (tj. aglomeracji o których mowa w art. 86 ust. 3 pkt 1) ustawy Prawo wodne).

Rysunek przedstawiający portret kobiety z kwiatami we włosach i kolczykiem z plastra cytryny, przed którą stoi czajnik z herbatą

Harmonogram wydarzeń Miejsca Aktywności Mieszkańców Na Kozłówce 25 od 20 do 26 listopada 2023 r.

Komunikat archiwalny 2023-11-17

Harmonogram wydarzeń Miejsca Aktywności Mieszkańców Na Kozłówce 25 od 20 do 26 listopada 2023 r. MAM czynny od poniedziałku do piątku 16:00-20:00. NOWOŚĆ w środy dodatkowo 10:00-14:00.

Napis: MIEJSCA OTWARTE i logo złożone z kolorowych trójkątów, rombu i kółka

7. Ogólnopolska Konferencja MIEJSCA OTWARTE

Komunikat archiwalny 2023-11-16

Od 29 do 30 listopada 2023 r. w Krakowie odbywać się będzie Konferencja Miejsca Otwarte 2023.
Do udziału w konferencji zapraszamy osoby, które tworzą miejsca otwarte, animują lokalną społeczność oraz chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Napis na niebieskim tle: PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW NA ROK 2024 Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI - konsultacje społeczne

Program współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi – raport z konsultacji

2023-11-13

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa opublikował raport z konsultacji społecznych  projektu „Programu współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Napis: Raport Program aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta „MŁODY KRAKÓW” na lata 2024-2028

Program aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta „MŁODY KRAKÓW” na lata 2024-2028 – raport z konsultacji

2023-11-13

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa opublikował raport z konsultacji społecznych projektu "Programu aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta „MŁODY KRAKÓW” na lata 2024-2028".

Znajdź