Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

"Białe Morza" - zapraszamy na spacer badawczy i warsztat partycypacyjny!

Spacer badawczy, warsztat partycypacyjny czy ankieta konsultacyjna nie czekaj i weź udział w konsultacjach społecznych dotyczących sposobu zagospodarowania terenu znajdującego się w sąsiedztwie doliny rzeki Wilgi i w rejonie ulic Podmokłej i Herberta pn. „Białe Morza”.

Konsultacje społeczne dotyczące sposobu zagospodarowania terenu znajdującego się w sąsiedztwie doliny rzeki Wilgi i w rejonie ulic Podmokłej i Herberta pn. „Białe Morza”.
Fot. Obywatelski Kraków

W ramach trwających konsultacji społecznych zapraszamy do udziału:

  • 28 września 2022 r. (środa) od godz. 10.00 do 11.00 w spacerze badawczym po terenie „Białych Mórz”. Miejsce zbiórki: pod wieżą Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, przy ul. Totus Tuus 34.

Na spacery terenowe zalecane jest wygodne, pełne obuwie ze względu na charakter i ukształtowanie terenu. Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w spacerach badawczych po terenie tzw. "Białych Mórz".

  • 30 września 2022 r. (piątek) od godz. 10.00 do 12.00 – warsztat dedykowany seniorom w Centrum Kultury Podgórza - Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, przy ul. Zakopiańskiej 62
  •  ankiecie konsultacyjnej on-line dostępnej TUTAJ.

 

Więcej informacji na temat przedmiotowy konsultacji znajduję się TUTAJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2022-09-23
Data aktualizacji: 2022-09-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź