Komunikat archiwalny
Budowa połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką – raport z konsultacji
W dniach 29 marca-29 kwietnia 2022 roku odbyły się przeprowadzone przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa konsultacje społeczne zadania pn. „Budowa połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką – koncepcja”.
Analizowana inwestycja położona jest w południowej części Krakowa, w Dzielnicy XI Podgórze Duchackie.
Podsumowaniem konsultacji jest raport. W dokumencie ujęte zostały działania podjęte podczas konsultacji oraz zgłoszone przez mieszkańców wnioski i uwagi.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią raportu.Link do raportu [pdf].
Dalsze prace związane z realizacją zadania można śledzić na stronach Zarządu Dróg Miasta Krakowa oraz w miejskim serwisie Inwestycje w Krakowie pod linkiem: https://inwestycje.krakow.pl/investment/1205.
Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji społecznych znajduję się TUTAJ.
pokaż metkę
Osoba publikująca:
Marta Bzura
Podmiot publikujący:
Obywatelski Kraków
Data publikacji:
2022-07-26
Data aktualizacji:
2022-07-26