Inicjatywa lokalna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Wadowie - inicjatywa lokalna

Inicjatywa polegała na organizacji spotkania dla dzieci i rodziców – szczególnie mieszańców os. Wadów i okolic – ze Świętym Mikołajem, którzy ze względu na miejsce zamieszkania mają trudniejszy dostęp do oferty kulturalnej oferowanej przez Miasto Kraków.

Fot. Obywatelski Kraków

Do grupy uczestników zaproszono rodziny uchodźców z Ukrainy. W zapraszaniu gości pomagały lokalne szkoły i przedszkola. Spotkanie odbyło się w dniu 11 grudnia 2022 roku (niedziela) w sali weselnej „Czesio” na os. Wadów - ul. Glinik 73.

Wydarzenie zostało zorganizowane w taki sposób, by rożne grupy wiekowe znalazły coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy, konkursy oraz spotkanie ze Św. Mikołajem. Odbyło się przedstawienie teatralne najmłodsi uczestnicy otrzymali upominki od organizatorów. Rodzice i opiekunowie dzieci uczestniczących w wydarzeniu, mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć we wszystkich atrakcjach, wspólnie się z nimi bawić. Dla wszystkich uczestników przygotowany został poczęstunek i miejsce do zabaw integracyjnych.

Więcej szczegółów na temat inicjatywy lokalnej pn. Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Wadowie znajduję się w sprawozdaniu z wydarzenia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2023-01-18
Data aktualizacji: 2023-01-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź