Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Inicjatywa lokalna – aktualne

Rysunek trzech kobiet i tekst z harmonogramem warsztatów

Piękna, Zdrowa i Kreatywna Kobieta – warsztaty

Komunikat archiwalny 2023-04-18

W kwietniu i maju w Miejscu Aktywności Mieszkańców Na Kozłówce 25 obędzie się cykl warsztatów realizowanych w ramach Inicjatywy Lokalnej przez Kobiety dla Kobiet.

Napis: Bezpłatne zajęcia w kołach zainteresowań
poniżej na tabliczkach jak drogowskazy na szlaku wymienione aktywności: aerobic, gry karciane i planszowe, robótki ręczne, trening umysłu, plastyka...

Z KULTURĄ NA TY – OD MALUCHA DO SENIORA po raz 4.

Komunikat archiwalny 2023-02-28

Rusza czwarta edycja inicjatywy lokalnej pt. „Z kulturą na ty – od malucha do seniora”. 

choinki ze sznurka

Magia Świąt Bożonarodzeniowych w dekoracjach – warsztaty

Komunikat archiwalny 2023-02-08

Inicjatywa lokalna pn. „Magia Świąt Bożonarodzeniowych w dekoracjach”- warsztaty to inicjatywa mieszkańców Krakowa, przede wszystkim Dzielnicy Nowa Huta, realizowana dla jej mieszkańców, przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków.

Spotkanie Opłatkowe - Integracja Pokoleniowa

Komunikat archiwalny 2023-01-30

Inicjatywa lokalna, której celem było przybliżenie tradycji spotkania wigilijnego oraz zintegrowanie ze sobą lokalnej społeczności poprzez bliższe poznanie się mieszkańców dzielnicy VIII, działkowców i sympatyków ROD oraz przełamanie barier wiekowych poprzez działania międzypokoleniowe.

Zielona enklawa - dla lokalnej społeczności mieszkańców dzielnicy Dębnik

Komunikat archiwalny 2023-01-30

W ramach inicjatywy lokalnej, w Krakowskim Ogrodzie Społecznym Macierzanki posadowiono nowe ławki oraz urządzenia dla dzieci, zamontowano beczkę do retencji wody deszczowej, posadzono nowe drzewa i rośliny, a także przeprowadzono warsztaty sensoplastyczne i warsztaty ogrodnicze dotyczące bioróżnorodności dla dzieci w wieku przedszkolnym.

tańczące dzieci

Z kulturą na ty – od malucha do seniora - III edycja - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2023-01-18

To już III edycja inicjatywy lokalnej pn. „Z kulturą na ty – od malucha do seniora" przygotowanej przez mieszkańców w Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Kozłówce".

Wspólnie dla ostatniego skweru na Zabłociu - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2023-01-18

Inicjatywa lokalna pt. „Wspólnie dla ostatniego skweru na Zabłociu” składała się z kilku etapów. W działaniach wzięli udział mieszkańcy Zabłocia, sąsiedzi skweru.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Wadowie - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2023-01-18

Inicjatywa polegała na organizacji spotkania dla dzieci i rodziców – szczególnie mieszańców os. Wadów i okolic – ze Świętym Mikołajem, którzy ze względu na miejsce zamieszkania mają trudniejszy dostęp do oferty kulturalnej oferowanej przez Miasto Kraków.

Żaglówki na Zalewie Bagry

Doposażenie Harcerskiej Stanicy Żeglarskiej

Komunikat archiwalny 2022-12-07

W okresie od 7 września do 22 października 2022 r. realizowane było zadanie publiczne w ramach inicjatywy lokalnej, polegające na doposażeniu w sprzęt żeglarski Harcerskiej Stanicy Żeglarskiej przy ul. Bagrowej 100 nad Zalewem Bagry Wielkie w Krakowie.

Znajdź