Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Miejsce Aktywności Mieszkańców przy ul. Wielickiej – drugie warsztaty

Przypominamy, że w środę 12 czerwca 2024 r., w godzinach 18:00-20:00 przy ul. Wielickiej 76 w sali spotkań w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej „Kabel” odbędzie się drugie spotkanie w formule warsztatów, zorganizowane w ramach konsultacji społecznych dotyczących utworzenia Miejsca Aktywności Mieszkańców w obszarze przy ul. Wielickiej.

Rysunek przedstawiający kilkoro ludzi i psa na tle drzewka, karuzeli, kijków do nodric walkingu, budki dla ptaków i gitary.
Fot. Obywatelski Kraków

Kolejne spotkanie zaplanowano w tym samym miejscu i godzinach we wtorek 18 czerwca 2024 r.

Celem prowadzonych od 1 maja do 28 czerwca 2024 r. przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Biurem Inicjatyw Społecznych oraz Biurem Edukacji i Finansów Sp. z o.o. konsultacji jest rozpoznanie oczekiwań mieszkańców odnośne funkcji i zadań realizowanych w Miejscu Aktywności Mieszkańców po jego utworzeniu w budynku będącym we władaniu Spółdzielni Mieszkaniowej „Kabel” przy ul. Wielickiej 79.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących utworzenia Miejsca Aktywności Mieszkańców w obszarze przy ul. Wielickiej.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-06-10
Data aktualizacji: 2024-06-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź