Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące rozbudowy ul. Witkowickiej

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących rozbudowy ul. Witkowickiej (Dzielnicy IV – Prądnik Biały).

Napis na żółto-granatowym tle: Budowa ul. Witkowickiej konsultacje społeczne Zarządu Dróg Miasta Krakowa 20 maja - 14 czerwca 2024
Fot. Obywatelski Kraków

Konsultacje prowadzone są przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa w okresie od 20 maja do 14 czerwca 2024 r.

Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Obejmuje ono odcinek od ul. Dożynkowej do al. 29 Listopada. Inwestycja zakłada, że na wspomnianym odcinku ul. Witkowickiej, poza nową nawierzchnią – powstaną chodniki, wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, dwie przepompownie wód deszczowych i zbiorniki retencyjne. Przebudowane zostaną połączenia z drogami wewnętrznymi: Okulistów, Górką Narodową, Kwiatową, Krakowską i Urodzajną.

Celem konsultacji jest wypracowanie optymalnego wariantu spełniającego zarówno wymogi prawne, jak i oczekiwania społeczne.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących konsultacje społeczne dotyczące rozbudowy ul. Witkowickiej.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-05-20
Data aktualizacji: 2024-05-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź