Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Miejsce Aktywności Mieszkańców przy ul. Wielickiej – ankieta

10 maja 2024 r. w ramach konsultacji społecznych dotyczących utworzenia Miejsca Aktywności Mieszkańców w obszarze przy ul. Wielickiej uruchomiona została ankieta internetowa, którą można wypełniać do 30 maja 2024 r. (link do ankiety on-line).

Rysunek przedstawiający kilkoro ludzi i psa na tle drzewka, karuzeli, kijków do nodric walkingu, budki dla ptaków i gitary.
Fot. Obywatelski Kraków

W okresie od 10 maja do 30 maja 2024 r. ankieta będzie też dostarczana do skrzynek pocztowych w obszarze objętym przedmiotowymi konsultacjami.

Będzie także dostępna w formie papierowej w okresie jej zbierania:

  • w siedzibie Rady Dzielnicy XIII Podgórze, ul. Rynek Podgórski 1;
  • w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kabel”, ul. Wielicka 76.

Celem prowadzonych od 1 maja do 28 czerwca 2024 r. przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Biurem Inicjatyw Społecznych oraz Biurem Edukacji i Finansów Sp. z o.o. konsultacji jest rozpoznanie oczekiwań mieszkańców odnośne funkcji i zadań realizowanych w Miejscu Aktywności Mieszkańców po jego utworzeniu w budynku będącym we władaniu Spółdzielni Mieszkaniowej „Kabel” przy ul. Wielickiej 79.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących utworzenia Miejsca Aktywności Mieszkańców w obszarze przy ul. Wielickiej.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-05-10
Data aktualizacji: 2024-05-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź