Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ruszają konsultacje społeczne dot. Miejsca Aktywności Mieszkańców przy ul. Wielickiej

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w trwających od 1 maja do 28 czerwca 2024 r. konsultacjach społecznych dotyczących utworzenia Miejsca Aktywności Mieszkańców w obszarze przy ul. Wielickiej.

Rysunek przedstawiający kilkoro ludzi i psa na tle drzewka, karuzeli, kijków do nodric walkingu, budki dla ptaków i gitary.
Fot. Obywatelski Kraków

Celem konsultacji jest rozpoznanie oczekiwań mieszkańców odnośne funkcji i zadań realizowanych w Miejscu Aktywności Mieszkańców po jego utworzeniu w budynku będącym we władaniu Spółdzielni Mieszkaniowej „Kabel” przy ul. Wielickiej 79.

Konsultacje prowadzone są przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Biurem Inicjatyw Społecznych oraz Biurem Edukacji i Finansów sp. z o.o.

W ramach procesu konsultacji zaplanowano: możliwość wypełnienia ankiety w formie papierowej lub elektronicznej w okresie od 10 maja do 30 maja 2024 r.; spotkania w formule warsztatów w dniach: 6 czerwca (czwartek), 12 czerwca (środa) i 18 czerwca (wtorek) 2024 r.; stanowisko warsztatowe podczas pikniku sąsiedzkiego na osiedlu Kabel 18 maja 2024 r. (sobota);  plenerowy dyżur konsultacyjny 4 czerwca 2024 r. (wtorek); spacery badawcze z mieszkańcami i mieszkankami: 14 maja (wtorek), 22 maja (środa), 27 maja 2024 r. (poniedziałek); dyżury telefoniczne eksperta w dniach: 8 maja (środa) oraz 9 maja 2024 r. (czwartek).

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących Miejsca Aktywności Mieszkańców przy ul. Wielickiej.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-04-30
Data aktualizacji: 2024-05-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź