Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ruszają konsultacje projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2026

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców i mieszkanki Krakowa, instytucje oraz organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz inne zainteresowane podmioty do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2026.

Na ciemnym tle napis: Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2026
Fot. Obywatelski Kraków

Konsultacje będą prowadzone przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w okresie od 30 września do 21 października 2022 r. 

W ramach konsultacji wnioski uwagi i zapytania będzie można składać za pomocą formularzy konsultacyjnych. Zorganizowane zostaną też telefoniczne i e-mailowe dyżury konsultacyjne pracowników Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 5 października br.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących  projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2026.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2022-09-29
Data aktualizacji: 2022-10-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź