Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Porozmawiajmy o Krakowie... Spotkanie w Tyńcu

Mieszkańców dzielnicy VIII Dębniki, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Tyńca i okolic, zapraszamy do udziału w spotkaniu z cyklu „Porozmawiajmy o Krakowie… w dzielnicach VIII–XIII”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 14 czerwca, o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury Tyniec przy ul. Dziewiarzy 7.

Tekst:Porozmawiajmy o Krakowie - SPOTKANIA. Postacie na tle starego Pogdórza
Fot. Obywatelski Kraków

W spotkaniu wezmą udział zastępcy prezydenta Krakowa Andrzej Kulig i Jerzy Muzyk oraz dyrektorzy najważniejszych wydziałów Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione analizy zebranych ankiet. Odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych miasta na terenie dzielnicy, a następnie dyskusja, w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Anonimowa ankieta skierowana była do mieszkańców i mieszkanek sześciu południowych dzielnic Krakowa. Jej celem było zebranie potrzeb oraz pomysłów na dalszy zrównoważony rozwój miasta.

Spotkanie podsumowujące akcję odbędzie się w terminie powakacyjnym. Data i miejsce zostaną podane w późniejszym terminie.

Więcej informacji znajduję się TUTAJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2022-06-10
Data aktualizacji: 2022-06-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź