Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konsultacje społeczne - zakończone

Koncepcja dla drogi łączącej Dietla z Wrzesińską

2022-05-31

W okresie od 31 maja do 24 czerwca 2022 r. Zarząd Dróg Miasta Krakowa prowadził konsultacje społeczne dotyczące zadania pn. Budowa drogi łączącej ulicę Dietla z ulicą Wrzesińską.

Zdjęcie przedstawiające z drona plac Wolnica z napisem - Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji w Krakowie.

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji w Mieście Krakowie - konsultacje społeczne

2022-05-16

W okresie od 16 maja do 24 czerwca 2022 r. trwały prowadzone z mieszkańcami i zainteresowanymi organizacjami pozarządowymi przez Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji w Mieście Krakowie.

Zagospodarowanie i funkcje budynku pawilonu „Jordanówka” na terenie Parku Jordana przy Al. 3 Maja 11 - konsultacje społeczne

2022-04-19

Prezydent Miasta Krakowa zapraszał mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania i funkcji budynku pawilonu „Jordanówka” na terenie Parku Jordana przy Al. 3 Maja 11.

Strefa Czystego Transportu (SCT) - konsultacje społeczne

2022-03-17

W okresie od 17 marca do 13 maja 2022 r. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie prowadził z mieszkańcami i przedsiębiorcami z Krakowa konsultacje społeczne dotyczące projektu Strefy Czystego Transportu (SCT).

Napis na zielonym tle: Konsultacje Społeczne rozbudowa Słońskiego do Ćwikłowej wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji ZRID

Konsultacje dotyczące rozbudowy ul. Słońskiego do ul. Ćwikłowej

2022-03-29

W okresie od 29 marca do 29 kwietnia 2022 r. Zarząd Dróg Miasta Krakowa prowadził z mieszkańcami konsultacje społeczne dotyczące opracowania dokumentacji projektowej oraz uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej, polegającej na rozbudowie ul. Słońskiego w kierunku ul. Ćwikłowej.

Napis Przebudowa ul. Chałubińskiego na odcinku od ul. Szybisko do ul. Rymanowskiej - projekt konsultacje społeczne na niebieskiej planszy ze schematycznymi konturami popiersi trzech postaci

Konsultacje dotyczące rozbudowy ul. Chałubińskiego

2022-03-30

W okresie od 30 marca do 29 kwietnia 2022 r. Zarząd Dróg Miasta Krakowa prowadził z mieszkańcami konsultacje społeczne dotyczące opracowania projektowego dla zadania pn. „Przebudowa ul. Chałubińskiego - odcinek od ul. Szybisko do ul. Rymanowskiej".

jeden z trzech wariantów budowy drogi na żółtym tle z tekstem: Budowa połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką - Konsultacje społeczne

Konsultacje dotyczące budowy połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką

2022-03-29

W okresie od 29 marca do 29 kwietnia 2022 r. Zarząd Dróg Miasta Krakowa prowadził z mieszkańcami konsultacje społeczne dotyczące opracowania wielowariantowej koncepcji dla budowy połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką.

Projekty uchwał dotyczące zmian w Zintegrowanym Systemie Gospodarowania Odpadami Komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Kraków - konsultacje społeczne

2022-03-04

W okresie od 4 do 25 marca 2022 r. Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu prowadził z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi, dla których przedmiot konsultacji mieścił się w zakresie działań statutowych, konsultacje społeczne dotyczące projektów uchwał Rady Miasta Krakowa w sprawie:

wielokolorowy Lajkonik na białym tle w niebieskiej ramie Krakowa. Pod Lajkonikiem nazwa procesu konsultacyjnego w jasnoniebieskim kolorze.

Konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie ustanowienia tytułu „Krakowski Ambasador Wielokulturowości”

2022-02-11

W okresie od 11 lutego do 4 marca 2022 r. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa prowadził z organizacjami pozarządowymi konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie ustanowienia tytułu „Krakowski Ambasador Wielokulturowości”.

 

Plan Zarządzania Miejscem Światowego Dziedzictwa UNESCO dla Historycznego Centrum Krakowa - konsultacje społeczne projektu dokumentu

2022-01-28

W okresie od 28 stycznia do 18 lutego 2022 r. Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego wspólnie z Autorami dokumentu we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia prowadził z mieszkańcami Krakowa konsultacje społeczne dotyczące projektu dokumentu pn. „Plan Zarządzania Miejscem Światowego Dziedzictwa UNESCO dla Historycznego Centrum Krakowa” /na lata 2022-2030/.

Znajdź