Inicjatywa lokalna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zróbmy sobie święta na Kozłówku! - inicjatywa lokalna

Już w najbliższą niedzielę 5 grudnia w ramach inicjatywy lokalnej „Zróbmy sobie święta!” rozpocznie się cykl międzypokoleniowych warsztatów „zrób to sam/sama”.

Fot. Obywatelski Kraków

Od godziny 14.00 przez cztery godziny w Miejscu Aktywności Mieszkańców na Kozłówce (ul. Na Kozłówce 25) będzie można nie tylko rozwinąć swoją kreatywność i artystyczną duszę, ale przede wszystkim poznać inne osoby, dla których niezwykle ważne jest podtrzymywanie tradycji związanych ze świętowaniem Bożego Narodzenia. Podczas warsztatów nie zabraknie okazji do rozmów oraz możliwości dzielenia się historiami związanymi z tradycjami świątecznymi obecnymi u uczestników i uczestniczek w domu. Przy jednym stole warsztatowym spotkają się bowiem osoby w różnym wieku i o różnych doświadczeniach życiowych.

Warsztaty, zgodnie z ideą, która przyświeca Miejscom Aktywności Mieszkańców prowadzone będą przez sąsiadów (a tym razem sąsiadki) i dla sąsiadów i sąsiadek. Dodatkowo, duża część materiałów, których będziemy używać podczas zajęć, kupiona została u osób, które po sąsiedzku prowadzą swoje firmy na osiedlu.

W tym tygodniu zapraszamy na następujące zajęcia:

  • warsztaty florystyczne, czyli tworzenie stroików świątecznych
  • warsztaty tworzenia kartek świątecznych z kreatywnym użyciem żelazek i techniki enkaustycznej
  • warsztaty tworzenia świątecznych szablonów - jeśli przyniesiecie koszulkę, torbę lub bluzę to ozdobimy ją na miejscu Waszym (lub naszym) szablonem
  • warsztaty tworzenia ozdób choinkowych różnymi technikami

 

Żeby nie zabrakło dla Was miejsca na warsztatach pamiętajcie o certyfikatach covidowych (jeśli je macie) i maseczkach – najlepiej z motywem świątecznym.

img_9229.jpg
img_9231.jpg
img_9232.jpg
img_9236.jpg
img_9238.jpg
img_9229.jpg
img_9231.jpg
img_9232.jpg
img_9236.jpg
img_9238.jpg
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2021-12-03
Data aktualizacji: 2021-12-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź