Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Inicjatywa lokalna – aktualne

Razem w zieleni – nasada drzew na terenie rekreacyjnym na ul. Litewskiej 34, organizacja wydarzenia lokalnego „Żyj zdrowo” - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-12-05

Inicjatywa „Razem w zieleni” składała się z wielu elementów. Odbiorcami działań byli: seniorzy z Centrum Aktywności Seniora „Współpracujmy”, dzieci z Przedszkola 47, uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 106, rodziny uczniów, zarazem mieszkańcy Dzielnicy V.

Zobaczmy , integrujmy, pracujmy - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-12-05

Projekt miał na celu integrację społeczności, zniwelowanie anonimowości wśród osób zamieszkałych na osiedlu peryferyjnym, nawiązanie więzi pomiędzy nowymi a starymi mieszkańcami.

Wrzosy i domek lęgowy dla ptaków

„Kolorowy ogród - czyli odnawiamy teren zielony wokół szkoły” - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-11-25

Niniejsze zadanie zrealizowane w ramach inicjatywy lokalnej polegało przede wszystkim na odnowieniu i zagospodarowaniu części ogrodu. Zaangażowane były w to dzieci z różnych klas, rodzice, harcerze z szkolnego ZHP Szczep „Kolorowy” oraz chętni seniorzy z dzielnicowego koła seniorów i wychowankowie sąsiadującego ze szkołą Samorządowego Przedszkola nr 110.

Turniej Piłkarski HUTA CHAMPIONS LEAGUE 22 - inicjatywa lokalna

Turniej Piłkarski HUTA CHAMPIONS LEAGUE 22 - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-11-17

Huta Champions League 2022 to turniej piłkarski organizowany dla lokalnej młodzieży zamieszkującej okolice Nowej Huty. Turniej tradycyjnie odbył się w okresie wakacyjnym, w okresie od 1 do 24 sierpnia.

Tekst: Jak działać sąsiedzko w Krakowie z Inicjatywą Lokalną?”. 3.11.2022 r. o godz.17.00 w Centrum Obywatelskie Centrum C 10.
Z lewej zamieszczono postacie. Tło biało-różowe w ramie Krakowa.

Jak działać sąsiedzko w Krakowie z Inicjatywą Lokalną? - zapraszamy na spotkanie!

Komunikat archiwalny 2022-10-27

Centrum Obywatelskie Centrum C 10, we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, serdecznie zaprasza na spotkanie pn. „Jak działać sąsiedzko w Krakowie z Inicjatywą Lokalną?”.

Noc Perseidów w Zesławicach - inicjatywa lokalna. Ludzie siedzący na leżakach oglądający kino plenerowe.

Noc Perseidów w Zesławicach - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-10-14

Noc Perseidów w Zesławicach to inicjatywa dotycząca organizacji jednodniowego- wieczornego spotkania plenerowego dla każdego mieszkańca bez względu na wiek, stan zdrowia, niepełnosprawność lub inne ograniczenia.

Otwarty trening i turniej quidditcha sportowego

Otwarty trening i turniej quidditcha sportowego "Kraków Quidditch Cup 2022” - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-10-10

Inicjatywa polegała na promocji, przygotowaniu i przeprowadzeniu otwartego treningu quidditcha sportowego dla dzieci i młodzieży oraz towarzyszącego mu turnieju towarzyskiego „Kraków Quidditch Cup 2022".

Inicjatywa lokalna pn. UpiększaMy teren wokół Domu Utopii - Międzynarodowego Centrum Empatii

UpiększaMY – fotorelacja z inicjatywy lokalnej

Komunikat archiwalny 2022-09-06

Aneta Walter i Anna Zabdyrska są mieszkankami osiedla Szkolnego, w sercu którego mieści się Dom Utopii a wokół niego teren, który zasługuje na upiększenie. Będąc na spacerze z psami wymyśliły obie inicjatywę lokalną.

Na żółtym tle hasła w dymkach komiksowych, w tym: robótki ręczne, aerobic, plastyka, trening umysłu, dostrzegalnia astronomiczna.

Z kulturą na Ty – od malucha do seniora

Komunikat archiwalny 2022-09-01

Już 12 września rusza trzecia odsłona projektu realizowanego w ramach Inicjatywy Lokalnej pt. „Z kulturą na Ty- od malucha do seniora", która potrwa do 23 grudnia 2022 r. 
W zajęciach tematycznych mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Krakowa. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolorowe kwiaty w lewym rogu na niebieskim tle

Piknik rodzinny "Święto kwiatów i ziół" - inicjatywa lokalna

Komunikat archiwalny 2022-08-05

Sierpień to okres wakacji, ale także czas zbiorów i radości z wyhodowanych plonów natury! Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Łuczanowic wraz z mieszkańcami (osiedla należącego do Nowej Huty, w obrębie którego swoją siedzibę ma nasz Klub Aneks) jak co roku, postanowili hucznie i niezwykle barwnie uczcić ten czas. Cóż to będzie za piknik!

Znajdź