Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Majówka z Inicjatywą Lokalną

Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej.
Jeśli razem z innymi mieszkańcami masz pomysł lub chcesz rozwiązać lokalny problem – możesz go zrealizować  zgłaszając wniosek o inicjatywę lokalną do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia. Wszystkie projekty są składane, oceniane, a co najważniejsze realizowane w danym roku kalendarzowym.

 

Fot. Obywatelski Kraków

Pracownicy Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia do końca maja organizują dyżury eksperckie dla mieszkańców, podczas których będą służyć pomocą w pisaniu wniosków. W tej sprawie można się skontaktować pod nr tel. 12 616 78 05.

Majówce z inicjatywą lokalną będą towarzyszyć także dwa wydarzenia: 18 maja (sobota) piknik w Parku Wesoła przy ul. Kopernika 19 z okazji kolejnej edycji „Jadalny Kraków Fest” oraz  26 maja (niedziela) podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W tym czasie eksperci będą także do dyspozycji zainteresowanych osób.

Więcej na temat inicjatywy lokalnej na stronie: https://obywatelski.krakow.pl/https:/obywatelski.krakow.pl/246599,artykul,inicjatywy.html/256195,artykul,o_inicjatywie_lokalnej.html

pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Marzec
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-05-13
Data aktualizacji: 2024-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź