Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Raport z konsultacji dot. projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK opublikował raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Rysunek przedstawiający plik zapisanych kartek papieru na tle sylwetki żarówki i napis: Projekt Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa
Fot. Obywatelski Kraków

Przedmiotowe konsultacje były prowadzone w okresie od 29 marca do 19 kwietnia 2024 r. i dotyczyły części projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa, dotyczącej trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Celem konsultacji było pozyskanie opinii i uwag mieszkanek i mieszkańców dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Plik do pobrania:

Link do strony internetowej poświęconej konsultacjom społecznym dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-06-05
Data aktualizacji: 2024-06-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź