Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Planowana budowa brakującego chodnika przy ul. Wyciąskiej – pierwszy dyżur konsultacyjny

Przypominamy, że w poniedziałek, 27 maja 2024 r., w godz. 10.00 – 12.00 pod nr tel. 12 616 72 55 odbędzie się telefoniczny dyżur ekspercki, zorganizowany w ramach konsultacji społecznych dotyczących dokumentacji projektowej planowanej budowy brakującego chodnika przy ul. Wyciąskiej (Dzielnica XVIII – Nowa Huta).

Napis na zielonym tle: Budowa chodnika na ul. Wyciąska konsultacje społeczne Zarządu Dróg Miasta Krakowa
Fot. Obywatelski Kraków

Podczas dyżuru będzie można uzyskać szczegółowe informacje w zakresie planowanych rozwiązań projektowych. 

Kolejny dyżur telefoniczny, prowadzony pod tym samym numerem telefonu, ma odbyć się w środę, 5 czerwca 2024 r. w godz. 14.00 – 16.00.

W ramach zadania planowana jest budowa chodnika na odcinku od istniejącego chodnika przy ul. Wyciąskiej 1a do budynku nr 15. Dodatkowo wykonane zostanie przejście dla pieszych oraz wybudowane oświetlenie (trzynaście słupów oświetleniowych).
Celem prowadzonych przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa w okresie od 20 maja do 14 czerwca 2024 r. konsultacji jest wypracowanie optymalnego wariantu spełniającego zarówno wymogi prawne, jak i oczekiwania społeczne.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych, dotyczących dokumentacji projektowej planowanej budowy brakującego chodnika przy ul. Wyciąskiej.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-05-24
Data aktualizacji: 2024-05-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź