Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rozbudowa ul. Witkowickiej - wkrótce rozpoczną się konsultacje społeczne

W dniu 20 maja 2024 r. rozpoczną się, trwające do 14 czerwca 2024 roku konsultacje społeczne dotyczące rozbudowy ul. Witkowickiej. 

Rozbudowa obejmie odcinek od ul. Dożynkowej do al. 29 Listopada.

 

Fot. Obywatelski Kraków

Inwestycja zakłada, że na wspomnianym odcinku ul. Witkowickiej, poza nową nawierzchnią – powstaną chodniki, wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, dwie przepompownie wód deszczowych i zbiorniki retencyjne. Przebudowane zostaną połączenia z drogami wewnętrznymi: Okulistów, Górką Narodową, Kwiatową, Krakowską i Urodzajną.

Celem konsultacji jest wypracowanie optymalnego wariantu spełniającego zarówno wymogi prawne, jak i oczekiwania społeczne.

W ramach konsultacji zainteresowani mieszkańcy będą mogli wypełnić formularz konsultacyjny, wziąć udział w zaplanowanym na dzień 27 maja o godz. 17.00 spotkaniu konsultacyjnym ( w formule on-line) bądź zgłosić swoje uwagi podczas dyżurów telefonicznych.

Więcej informacji wkrótce.

Bieżące informacje o procesie konsultacyjnym oraz informacje o postępach w projektowaniu będą pojawiać się także w miejskim serwisie Inwestycje w Krakowie https://inwestycje.krakow.pl/investment/1383 oraz na stronach zdmk.krakow.pl i razemwdialogu.pl.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Marzec
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-05-13
Data aktualizacji: 2024-05-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź