Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Niebawem II etap konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa

Na podstawie postulatów zebranych w trakcie konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie zmian w Statucie Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia informuje, że w okresie od 29 marca do 19 kwietnia 2024 r. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia będzie prowadził II etap konsultacji społecznych z mieszkańcami i mieszkankami Krakowa dotyczący projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Rysunek przedstawiający plik zapisanych kartek papieru na tle sylwetki żarówki i napis: Projekt Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa
Fot. Obywatelski Kraków

Celem konsultacji będzie pozyskanie opinii i uwag mieszkanek i mieszkańców dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Przedmiotem konsultacji będzie część projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa dotycząca trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Planowane formy prowadzenia konsultacji obejmują: warsztaty partycypacyjne, dyżury telefoniczne i zbieranie formularzy konsultacyjnych on-line.

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji zostanie opublikowane w serwisie www.obywatelski.krakow.pl niebawem.
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-03-22
Data aktualizacji: 2024-03-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź