Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ruszają konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Krakowa zmieniającej uchwałę w sprawie Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Krakowa do 2032 r.

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa oraz wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miasta Krakowa zmieniającej uchwałę w sprawie Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Krakowa do 2032 r.

Zdjęcia przedstawiające leżące kawałki eternitu i pracownika usuwającego eternit oraz napis: od 22.03 do 12.04.2024 r. Konsultacje społeczne dotyczące programu usuwania wyrobów zawierających azbest
Fot. Obywatelski Kraków

Celem prowadzonych przez Wydział  Kształtowania Środowiska UMK od 22 marca do 12 kwietnia 2024 r. konsultacji jest pozyskanie uwag, wniosków i propozycji mieszkańców Krakowa dot. Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Krakowa do 2032 r. 

W ramach konsultacji zaplanowano: telefoniczne dyżury eksperckie, stacjonarny dyżur konsultacyjny, otwarte spotkanie z mieszkańcami oraz zbieranie wniosków, uwag, propozycji i zapytań za pomocą formularzy konsultacyjnych.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miasta Krakowa zmieniającej uchwałę w sprawie Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Krakowa do 2032 r.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2024-03-22
Data aktualizacji: 2024-03-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź