Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

7. Ogólnopolska Konferencja MIEJSCA OTWARTE

Od 29 do 30 listopada 2023 r. w Krakowie odbywać się będzie Konferencja Miejsca Otwarte 2023.
Do udziału w konferencji zapraszamy osoby, które tworzą miejsca otwarte, animują lokalną społeczność oraz chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Napis: MIEJSCA OTWARTE i logo złożone z kolorowych trójkątów, rombu i kółka
Fot. Obywatelski Kraków

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Miejsca Otwarte na zmianę", a jego głównym tematem będą wyzwania i trendy, które stają przed społecznościami i sąsiadami, animatorami i organizacjami prowadzącymi miejsca otwarte oraz samorządami, które kreują warunki ich działania.

W ramach organizowanej przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych przy współpracy z Urzędem m.st. Warszawy i Urzędem Miasta Krakowa konferencji 29 listopada zaplanowano popołudniowe wizyty studyjne w krakowskich i podkrakowskich miejscach otwartych, warsztaty narzędziowe dla animatorek i animatorów oraz wieczorne spotkanie inspiracyjno-integracyjne.

Wydarzenia odbywać się będą w różnych miejscach Krakowa i okolicy, dlatego planując swoją trasę trzeba uwzględnić czas na przemieszczanie się. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej (do Skawiny można wygodnie dojechać pociągiem). Przydatna będzie także przygotowana przez organizatorów mapka (mapka do pobrania).

30 listopada w godz. 9.00 – 17.00 odbędzie się konferencja zorganizowana w Klasterze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 przy ul. Zabłocie 22 w Krakowie.

Zapisy na wizyty studyjne i warsztaty trwają do 23 listopada 2023 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, a potwierdzenie zapisu zostanie przesłane drogą mailową (link do rejestracji na wizyty studyjne i warsztaty).

Pliki do pobrania:

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2023-11-16
Data aktualizacji: 2023-11-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź