Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konsultacje dot. poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania

W poniedziałek, 31 maja 2021 r. w godz. 18.00-19.30 Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie przeprowadzi spotkanie dla mieszkańców w formie on-line transmitowane na stronie „Razem w ruchu” w serwisie Facebook, gdzie mieszkańcy będą mogli zadawać pytania w formie komentarzy.

Spotkanie jest elementem trwających od 1 kwietnia 2020 r. konsultacji społecznych dotyczących poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania, zaś formuła webinarium została wybrana wobec braku możliwości przeprowadzenia otwartych spotkań/warsztatów z powodu wciąż trwających obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym Covid-19.

Dodatkowo mieszkańcy do poniedziałku 31 maja, do godz. 12.00, za pośrednictwem formularza online dostępnego TUTAJ, będą mogli również zadawać pytania i przesyłać wnioski, które zostaną pogrupowane i zaadresowane podczas webinarium. Wezmą w nim udział pracownicy merytoryczni Gminy Miejskiej Kraków i przedstawiciele właściwych dla obszarów Rad Dzielnic. W programie webinarium znajdzie się m.in. prezentacja podsumowująca dotychczasowe działania oraz zebrane uwagi w procesie konsultacji społecznych.

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie deklaruje chęć przeprowadzenia w późniejszym, ale wciąż z powodu sytuacji epidemicznej trudnym do określenia terminie, dodatkowych spotkań w otwartej formule, np. warsztatowej.

Aktualne informacje dotyczące zakończenia procesu konsultacji znajdują się na stronie internetowej ZTP dostępnej TUTAJ.

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji można znaleźć TUTAJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Sigmund
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2021-05-27
Data aktualizacji: 2021-05-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat