Inicjatywa lokalna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Strefa wiedzy w inicjatywy lokalnej

Inicjatywa Lokalna to jedno z narzędzi partycypacji, czyli uczestniczenia mieszkańców w procesie kształtowania miasta. Proces inicjatywy sprzyja rozwojowi lokalnej demokracji, pobudza i integruje środowisko lokalne poprzez wspólne działanie.


Każda z inicjatyw lokalnych zaproponowanych przez mieszkańców to szansa na dowartościowanie działań, które dzieją się w zaciszu sąsiedzkiej wspólnoty, lub
na wspólne zaspokojenie potrzeb danej społeczności. Jako urząd widzimy ogromny potencjał, który tkwi w mieszkańcach, dlatego chcemy takie działania wspierać i promować.

Tak więc, aby zachęcić do wspólnego działania przedstawiamy infografikę oraz przewodnik po inicjatywie lokalnej w Krakowie. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały będą zarówno pełnić funkcję informacyjno - edukacyjną, jak i promującą narzędzie jakim jest inicjatywa lokalna.

INFOGRAFIKA DOT. INICJATYWY LOKALNEJ, KTÓRA PRZEDSTAWIA JAK DZIAŁAĆ SĄSIEDZKO WYKORZYSTUJĄC PRZEPIS NA INICJATYWĘ LOKALNĄ W KRAKOWIE.

Infografika_2IL_ramka_RGB.png

Jak działać sąsiedzko w Krakowie z inicjatywą lokalną, czyli przewodnik, dzięki któremu poznacie przepis na Inicjatywę Lokalną w Krakowie.

broszura_il_okladka-ow.jpg

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2021-05-19
Data aktualizacji: 2022-02-18
Powrót