Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: Kraków
WWW: https://obywatelski.krakow.pl/konsultacje_spoleczne_-_aktualne/281461,2148,komunikat,konsultacje_spoleczne_dot__projektu_uchwaly_rady_miasta_krakowa_w_sprawie_powolania_mlodziezowej_rady_krakowa_w_zakresie_trybu_wyborow_do_mlodziezowej_rady_krakowa.html
  • Data:

    2024-03-29 - 2024-04-19

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w prowadzonych przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK od 29 marca do 19 kwietnia 2024 r. konsultacjach społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Przedmiotem konsultacji jest część projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa dotycząca trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Celem konsultacji jest pozyskanie opinii i uwag mieszkanek i mieszkańców dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Konsultacje obejmują następujące formy: spotkania konsultacyjne, zbieranie formularzy konsultacyjnych i telefoniczne dyżury.

Link do szerszej informacji na temat konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.