Inicjatywa lokalna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Z kulturą na ty – od malucha do seniora - III edycja - inicjatywa lokalna

To już III edycja inicjatywy lokalnej pn. „Z kulturą na ty – od malucha do seniora" przygotowanej przez mieszkańców w Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Kozłówce".

tańczące dzieci
Fot. Organizatorzy inicjatywy lokalnej

Trzecia edycja inicjatywy lokalnej została zrealizowana zgodnie z harmonogramem. W zajęciach uczestniczyło ponad 170 osób. Byli to głównie mieszkańcy osiedla Na Kozłówce i okolicznych osiedli, a także innych dzielnic Krakowa. W projekcie wzięły udział również osoby niepełnosprawne. A w ramach wkładu społecznego przeprowadzono bezpłatne zajęcia:

  • brydż,
  • robótki ręczne,
  • aerobic,
  • dostrzegalnia astronomiczna
  • i jako nowość gimnastyka relaksacyjna.

Osiągnięto główny cel inicjatywy jakim było zwiększenie aktywności społecznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Równie ważnym rezultatem, który dzięki realizacji inicjatywy lokalnej udało się osiągnąć było budowanie poczucia własnej wartości i integracji lokalnej społeczności. Uczestnicy Trzeciej edycji „ Z kulturą na ty – od malucha do seniora” wyrazili chęć kontynuacji zajęć w czwartej edycji. O ważności tego projektu świadczy również fakt realizacji materiału filmowego przez Kronikę Krakowską.

 

Więcej szczegółów na temat inicjatywy lokalnej pn. Z kulturą na ty - od malucha do seniora znajduję się w sprawozdaniu z wydarzenia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2023-01-18
Data aktualizacji: 2023-01-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź