Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dobre praktyki i ciekawe publikacje

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje budżet obywatelski miasta Krakowa, zorganizować inicjatywę lokalną w swoim środowisku, a może złożyć wniosek o przeprowadzenie konsultacji społecznych w mieście - jesteś w dobrym miejscu.

Zaproponowane przez nas publikacje mają za zadanie wesprzeć działania mieszkańców na rzecz Obywatelskiego Krakowa.

Zapraszamy!

ABC BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2020

 

 

Poradnik "JAK PROMOWAĆ PROJEKT?"

 

INICJATYWA LOKALNA – informator

 

KONSULTACJE SPOŁECZNE W KRAKOWIE. KROK PO KROKU.

 

EWALUACJA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH W KRAKOWIE

- Raport ewaluacyjny procesy konsultacji społecznych w Krakowie w okresie od października 2018 do października 2020
- Załącznik nr 1. – scenariusz wywiadu
- Załącznik nr 2. – ocena konsultacji społecznych w Krakowie
- Załącznik nr 3. – surowe wyniki ankiety internetowej
- Załącznik nr 4. – ewidencja konsultacji społecznych
- Załącznik nr 5. – ewidencja konsultacji społecznych – kryteria zgodności z uchwałą

 
DIALOG OBYWATELSKI (7) w Krakowie. Uczestnicy Relacje Komunikowanie. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  

DIALOG OBYWATELSKI (6) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego – Kontynuacja. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

DIALOG OBYWATELSKI (5) w Krakowie. Perspektywa dziennikarzy i kreatorów opinii. Niniejsza publikacja jest piątym opracowaniem podsumowującym wyniki badań Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego. Pod tą nazwą kryje się projekt badawczo-dydaktyczny realizowany przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ (IDMiKS UJ) oraz Instytut Spraw Publicznych UJ (ISP UJ), w porozumieniu z Gminą Miejską Kraków – Biurem Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych (MOWIS) Urzędu Miasta Krakowa.

 

ABC Budżetu Obywatelskiego 2018

 

DIALOG OBYWATELSKI (4) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 
DIALOG OBYWATELSKI (3) w Krakowie. Reprezentacje medialne. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.  

DIALOG OBYWATELSKI (2) w Krakowie. Formy i współdziałanie z organizacjami pozarządowymi. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 
BROSZURA – Dialog obywatelski w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów.  

DIALOG OBYWATELSKI (1) w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO. / wydanie 2 /

DIALOG OBYWATELSKI (1) w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. / wydanie 1/

 

Wspólnie urządzaMY MIASTO. Praktyczny poradnik.

 

Jak dialoguje Kraków?  Przewodnik po dialogu społecznym.

 

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2020-11-24
Data aktualizacji: 2021-03-29
Powrót