Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Działamy lokalnie w Krakowie - zdobądź grant na realizację swojego pomysłu!

ArcelorMittal Poland oraz Miasto Kraków zapraszają do udziału w Programie grantowym “Działamy lokalnie”. Udział w Programie mogą wziąć organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Krakowa.

Składane projekty powinny mieścić się w jednym z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja. Granty powinny zostać wykorzystane na konkretny projekt, konkretne działanie, poszerzenie działalności czy zaproponowanie jej beneficjentom czegoś nowego, nie mogą natomiast zostać przeznaczone na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. na opłacenie mediów).

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł a wysokość grantu może wynieść od 5 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Termin składania wniosków upływa 3 kwietnia 2020 r.

Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty. Wyniki zostaną ogłoszone 30 kwietnia.

Dokumenty dotyczące programu:

2020_Program minigrantów_Kraków_plakat.jpg

 

Aktualizacja:

W związku z obecną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i wynikającymi z tego kolejnymi ograniczeniami, również ArcelorMittal Poland musi podjąć szereg trudnych decyzji. Jedną z nich jest przesunięcie projektów społecznych zaplanowanych na najbliższy czas na późniejszy termin.

– Mając na uwadze dobre relacje z naszymi interesariuszami nie rezygnujemy z realizacji programu grantowego „Działamy lokalnie 2020”, a jedynie odsuwamy go w czasie. Na chwilę obecną wstrzymujemy nabór wniosków, który zostanie wznowiony, gdy sytuacja epidemiczna unormuje się – mówi Karolina Muza-Adamiec szef Odpowiedzialności Biznesu i Employer Branding.

Jeżeli będzie to możliwe, program zostanie wznowiony jesienią br. na warunkach umożliwiających elastyczne zaplanowanie i realizację zgłaszanych we wnioskach zadań.- 30.03.200 r.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2020-12-07
Data aktualizacji: 2020-12-07
Powrót