górne tło

Niebawem II etap konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa

Na podstawie postulatów zebranych w trakcie konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie zmian w Statucie Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia informuje, że w okresie od 29 marca do 19 kwietnia 2024 r. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia będzie prowadził II etap konsultacji społecznych z mieszkańcami i mieszkankami Krakowa dotyczący projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Celem konsultacji będzie pozyskanie opinii i uwag mieszkanek i mieszkańców dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Przedmiotem konsultacji będzie część projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa dotycząca trybu wyborów do Młodzieżowej Rady Krakowa.

Planowane formy prowadzenia konsultacji obejmują: warsztaty partycypacyjne, dyżury telefoniczne i zbieranie formularzy konsultacyjnych on-line.

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji zostanie opublikowane w serwisie www.obywatelski.krakow.pl niebawem.