górne tło

Z kulturą na ty – od malucha do seniora - III edycja - inicjatywa lokalna

To już III edycja inicjatywy lokalnej pn. „Z kulturą na ty – od malucha do seniora" przygotowanej przez mieszkańców w Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Kozłówce".

Trzecia edycja inicjatywy lokalnej została zrealizowana zgodnie z harmonogramem. W zajęciach uczestniczyło ponad 170 osób. Byli to głównie mieszkańcy osiedla Na Kozłówce i okolicznych osiedli, a także innych dzielnic Krakowa. W projekcie wzięły udział również osoby niepełnosprawne. A w ramach wkładu społecznego przeprowadzono bezpłatne zajęcia:

Osiągnięto główny cel inicjatywy jakim było zwiększenie aktywności społecznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Równie ważnym rezultatem, który dzięki realizacji inicjatywy lokalnej udało się osiągnąć było budowanie poczucia własnej wartości i integracji lokalnej społeczności. Uczestnicy Trzeciej edycji „ Z kulturą na ty – od malucha do seniora” wyrazili chęć kontynuacji zajęć w czwartej edycji. O ważności tego projektu świadczy również fakt realizacji materiału filmowego przez Kronikę Krakowską.

 

Więcej szczegółów na temat inicjatywy lokalnej pn. Z kulturą na ty - od malucha do seniora znajduję się w sprawozdaniu z wydarzenia.