górne tło

DIALOG. WSPÓLNOTA. PRZYSZŁOŚĆ. Trendy i prognozy dla organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pozarządową DIALOG. WSPÓLNOTA. PRZYSZŁOŚĆ. Trendy i prognozy dla organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego.

Będzie to pierwsze od bardzo dawna spotkanie na żywo dedykowaną krakowskim NGOsom oraz wszelkim osobom zaangażowanym w dialog obywatelski i działalność społeczną. Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się:

W szukaniu odpowiedzi na te i podobne pytania wspierać nas będą ekspertki i eksperci z sektora NGO, nauki i biznesu, m.in.: Marta Smagacz-Poziemska (Instytutu Socjologii UJ), Beata Charycka (Stowarzyszenie Klon/Jawor), Magdalena Czaczkowska i Maksym Dębski (studio badawcze Omnisense) oraz Olha Menko (Fundacja Instytut Polska-Ukraina). Ponadto w programie:

Spotykamy się już 29.09.2022 o godzinie 9.00 w przepięknych wnętrzach Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie na ul. Rajskiej 12 (wejście od ul. Szujskiego).


Formularz rejestracyjny i rezerwacja miejsc: https://tiny.pl/wttc3


Konferencja jest częścią projektu SKUTECZNY DIALOG: Dajemy Ciało Głos. Cudowną lokalizację eventu zawdzięczamy współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa oraz życzliwości Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy jedynie o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego (link powyżej).

PROGRAM KONFERENCJI
Godz.: 9.00-10.20
I SESJA INSPIRACJI

Godz.: 10.20-10.45 - Kawa i kuluary, czyli przerwa.


Godz.: 10.45-12.00
II SESJA INSPIRACJI

Godz.: 12.00-12.30 Kawa i kuluary, czyli przerwa.


Godz.: 12.30-14.00
WYMIANA MYŚLI, DOŚWIADCZEŃ, KONTAKTÓW I INFORMACJI

Godz.:14.00 Lunch, czyli jeszcze więcej kuluarów i pyszne jedzenie.

Zapraszamy!