górne tło

Jak będziemy współpracować z NGO w 2027 r.? Spotkanie branżowe

Jakie będą zasady współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi w 2027 roku? Miasto rozpoczyna prace nad nowym Programem Współpracy i zaprasza przedstawicielki oraz przedstawicieli krakowskich NGO do udziału w spotkaniu branżowym, podczas którego będzie można zgłosić swoje propozycje i potrzeby.

Spotkanie branżowe

Wydział Dialogu, Konsultacji i Kontaktu Obywatelskiego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli krakowskich organizacji pozarządowych na spotkanie branżowe dotyczące założeń do projektu PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW NA ROK 2027 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Prace nad projektem programu prowadzone są w oparciu o obowiązującą uchwałę Nr XLI/856/25 Rady Miasta Krakowa z dnia 19 listopada 2025 r. w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2026 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Termin i miejsce spotkania

Spotkanie branżowe dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 30 czerwca 2026 roku (wtorek), o godzinie 17:00 – w siedzibie Referatu ds. Partycypacji i Dialogu (Klaster Innowacji Społeczno–Gospodarczych 20.22), ul. Zabłocie 22, sala nr 9.

Temat spotkania

Tematem spotkania będzie zebranie propozycji organizacji pozarządowych, odnośnie projektu programu współpracy na rok 2027 w zakresie działalności Wydziału.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.