Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Badania i raporty

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych badań i raportów opracowanych w ramach projektu Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego.

  • DIALOG OBYWATELSKI (1) w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO. / wydanie 2 /
  • DIALOG OBYWATELSKI (1) w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. / wydanie 1/
  • BROSZURA – Dialog obywatelski w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów.
  • DIALOG OBYWATELSKI (2) w Krakowie. Formy i współdziałanie z organizacjami pozarządowymi. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • DIALOG OBYWATELSKI (3) w Krakowie. Reprezentacje medialne. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • DIALOG OBYWATELSKI (4) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • DIALOG OBYWATELSKI (5) w Krakowie. Perspektywa Dziennikarzy i Kreatorów Opinii. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • DIALOG OBYWATELSKI (6) w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego – Kontynuacja. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • DIALOG OBYWATELSKI (7) w Krakowie. Uczestnicy Relacje Komunikowanie. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.
  • Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego - Krakowskie organizacje pozarządowe w dialogu wielokulturowym.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Bzura
Podmiot publikujący: Obywatelski Kraków
Data publikacji: 2021-01-19
Data aktualizacji: 2022-01-27
Powrót